Go to Top

GL-8800 Dijital Fokometre (UV ve PD Metre Ölçümü)

  • optolazer

GL-8800

optolazer katalog indir

optolazer katalog incele


 

GRAND SEİKO FOKOMETRE GL-8800

*UV Ölçümü : UV geçirgen ve geçirmeyen camlar arasındaki farkı ekranda gösterebilir.

*Yeşil Led ile Ölçüm Teknolojisi : Yeşil ışık ile ölçüm yaparken camın kırılma indeksine bağımlı olarak fokometreye abbe değeri girmeye gereksinim duymayacak.

*PD Ölçümü

*Gelişmiş Prograsif Cam Ölçümü : Gelişmiş prograsif algoritması ile cihaz uzak ve yakın mesafe merkezlerini çok daha kolay ve hızlı ölçer.

*Eğilebilir Ekran ve Tuş Paneli : Ergonomik tasarım ve eğme mekanizmasından dolayı daha rahat ve basit hareket pozisyonu.

*14,5 mm Renkli LCD Ekran : Çözünürlüğü yüksek yeni lcd ekran ile,ölçüm bilgileri daha kolay ayırt edilebilir. Dahası yeni tasarım ikonlar ile hiç kullanmayı bilmeyen öperatör bile kullanabilir.

*Elektrostatik Tip Güç Anahtarı : Çok nazik bir anahtar açma hareketi ile kullanızı herhangi bir stres hissetmez.

*Beyaz Renkli Markürleme : Beyaz renk işaretleme otomatik bloklama cihazları kamerasında,koyu renkli camlarda daha rahat farkedilmektedir.

*Bir Adımda Hareket Eden Mercek Gönyesi : Çerçeve ve cam düzeltme gönyesi,herhangi bir kol çevirmeden hareket ettirilebilir ve durdurulabilir.

*Güçlü Işık İle ölçüm : Çok koyu renk güneş camlarını ölçmek hiç bu kadar kolay olmamıştır.

*Prograsif Camların Otomatik Tanınması : Prograsif cam ölçme ucuna konulduğunda hemen tanıma yapılır ve ekran otomatik olarak prograsif cam ölçme moduna geçer.

*Yazıcı : Yüksek hızlı terminal yazıcıdan ölçüm bilgileri hzlı bir biçimde yazdırılır.Ayrıca prograsif cam grafiği de yine aynı kağıda basılabilir.