Go to Top

LE-1000… YENİ MÜKEMMELİST

337928_le1000lite_k-optolazer

2008’e yeni modeli Lex Serisi ile giren NIDEK, bahar aylarında piyasaya süreceği yeni model cam kesicisi Le 1000 ile optisyenlere hem gelişmiş hem de ekonomik bir seçenek sunma hazırlığında. Yeni Le 1000, ülkemizin en popüler cam kesme cihazı LE-9000’in üst versiyonu.

Ülkemizin en çok tercih edilen tam otomatik gözlük cam kesme makinası LE-9000’in üst versiyonu Le 1000, Mayıs ayı itibarı ile tüm dünya ile aynı anda, Türkiye’de satışa sunulacak. Popüler LE-9000’e göre daha hassas işlem yapabilen Le 1000, dış hatlarıyla da oldukça şık bir tasarıma sahip. Gelişmiş teknolojisi ile aks kayma problemini tarihe gömen Le 1000’in nilör kanalı işçiliği de bu yeni teknoljiden nasibini alıyor. Daha küçük ve açısı optimize edilmiş bıçağı sayesinde nilör kanalı işçiliğinde mükemmel sonuç ortaya koyan Le 1000, önümüzdeki ay açıklanacak satış fiyatıyla da ekonomik bir seçenek olarak NIDEK kataloğundaki yerini alacak.

Hassas kesim modu sayesinde süper-hidrofobik camlarda kaplamaya zarar vermeden işçilik yapabilen sistemde kullanılan bir diğer yenilik ise, mini vantuz sayesinde 17.4 mm yüksekliğinde cam kesebilme imkanı. Kolay model değiştirme programı, sıkıştırma kolu basıncını en uygun seviyede tutmasını sağlayan sensörü, direct-drive teknolojisi kullanılan yeni motoru ve önceki modele göre %40 su tasarrufu sağlayan sistemiyle, günümüz teknolojisini uygun fiyatla optisyenlerin hizmetine sunmayı hedefleyen Le 1000 ile ayrıntılı bilgi almak için Nidek Türkiye Distribütörü Opto`ya ulaşmanız yeterli.

,