Go to Top

Ice-Mini Manuel/Dijital Merkezleme Sistemi

  • merkezlemeler-optolazer

Ice-Mini

optolazer katalog indir

optolazer katalog incele


Hızlı ve Kolay Merkezleme

Cam, ICE-MINI`nin, üç adet yaylı ayağı bulunan tablası ile, üzerinden indirilen sabitleyici kolunun arasına yerleştirilir. Bu işlem, kullanıcının merkezlemeyi rahatça ve hatasız olarak gerçekleştirmesine olanak sağlar.

Model Değiştirme Programı

ICE-MINI`nin özel geliştirilmiş model değiştirme programı ile, kesici ünitenin üzerindeki veya harici NIDEK model okuma ünitesinde okutulmuş olan faset veya nilör modellerinde, isteğe bağlı olarak, alt, üst, sağ ya da sol taraflarından istenilen oranda büyütme veya küçültme işlemi yapılabilir.

Faset Gözlükler İçin Delik Programlama (Opsiyonel)

ICE-MINI, NIDEK`in matkaplı gözlük cam kesme makinesi ME-1000 ve bir NIDEK çerçeve okuma ünitesi ile birlikte kombine olarak kullanılacağı durumlarda, faset modeller için delik pozisyonlarını programlama yazılımı ile birlikte gelir. Dahili kamerası sayesinde yapacağınız modelin delik pozisyonlarını bire bir olarak kolayca hafızaya alabilirsiniz. Aynı gözlüğü bir daha uğraşmaksızın hafızadan çağırarak istediğiniz kadar yeniden yapabilirsiniz.

Kolay Kullanılan LCD Dokunmatik Ekran

8.4 inçlik renkli, likit kristal, dokunmatik ekranı, merkezleme cihazınızı kolayca kullanmanız ve temiz görüntüsü kalitesi sayesinde, hatasız işlem yapabilmeniz için tasarlanmıştır.

Çok Yönlü Ağ Bağlantısı Kapasitesi

ICE-MINI, aynı anda iki adet NIDEK gözük cam kesme makinesine birden bağlı olarak kullanılabilir.

ÖZELLİKLER


Hızlı ve Kolay Merkezleme


Model Değiştirme Programı


Faset Gözlükler İçin Delik Programlama (Opsiyonel)


Kolay Kullanılan LCD Dokunmatik Ekran


Çok Yönlü Ağ Bağlantısı Kapasitesi