Go to Top

LEX-DRILL Matkap Ünitesi

  • optolazer

LEX-DRILL

Lex Drill Matkap Ünitesi, Lex 1000 ile birlikte kusursuz bir uyum ile çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu matkap ünitesiyle en karmaşık delik açma işlemlerini tek tuşla otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

İnce Tasarım

Lex Drill Matkap Ünitesinin genişliği sadece 14.5 cm’dir. 18 cm genişliğinde ve 48 cm derinliğinde bir alana rahatlıkla konumlandırılabilir.

Sessiz Çalışma

Kayışla döndürülen mekanizmaya sahip matkap ünitesi delme esnasında en düşük sesle işlem yapılmasını sağlar.

Kolay Temizlik

Atık cam parçaları matkap ünitesinin ön kısmında yer alan ve dolduğunda kolayca boşaltabileceğiniz Toz Çekmecesinde toplanır.

Yüksek Kaliteli Delik İşçiliği

Lex Drill Matkap Ünitesi ile en zor delik işlerini kolaylıkla, otomatik olarak yapabilirsiniz. Gelişmiş teknoloji ile tasarlanmış Lex Drill ile İkiz Silhouette delikleri, dikdörtgen montaj delikleri, değerli taş yuvaları, çentikler ve havşalarda kusursuz sonuç alacaksınız.

Kolay Kullanım

Lex Drill Matkap Ünitesi, Lex 1000 ile uyumlu çalışmak üzere tasarlanmıştır. Lex 1000 ile kesimini yaptığınız camı hemen ardından Lex Drill Matkap Ünitesi’ne yerleştirerek, tek tuşla delme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. (Delik pozisyonlarını belirleyebilmek için Ice 1000 veya ICE Mini merkezleme cihazı gereklidir.)

Ayarlanabilir Delme Açısı

Lex Drill Matkap Ünitesi, deliğin delineceği noktadaki camın ön yüzeyine 90 derecelik açı alarak delme işlemini otomatik olarak yapar. Farklı açılarda delme işlemleri için, kullanıcı isterse 0-30 derece arasında manuel ayar yaparak da delme yapabilir.

ÖZELLİKLER


İnce Tasarım


Sessiz Çalışma


Kolay Temizlik


Yüksek Kaliteli Delik İşçiliği


Kolay Kullanım


Ayarlanabilir Delme Açısı